Matk Reunionil

1/4

Miksime Prantsusmaa ja Hawaii  kokku ja voila - saamegi Reunioni! 300 miili kaugusel Madagaskarist, asub see Prantsuse asumaa, prantslasliku hea köögikunstiga ja 35 tunnise töönädalaga.

Saarel on aktiivne vulkaan, maailmaklassi matkarajad, musta liivaga rannad ja troopika-saare atmosfääri kuhjaga rohkem kui Pariisis. Saarel on hea matkaradade võrgustik, mis läbib ka saare kõrgeima punkti the Piton des Neiges—3069m.

Vaatamata oma asukohale on Reunion väga arenenud paik koos sinna juurde kuuluvaga; sularahaautomaadid, kaardimaksed, ühistransport ja pistikud on Euroopale omased. Poed on avatud Prantusmaale omaselt.

Reunion on prantsusekeelne, seega räägitakse seal inkut sama palju kui Prantsusmaal, nii et oleme viisakad ja õpime ennem reisi põhiväljendid ära ning kõik läheb kui lepase reega.

Kuna Reunion on Prantsuse osa, siis EU liikmetele on see paik viisavaba.

Sellel kümnepäevasel seiklusel talitame Seikluskliiniku kondikava kohaselt ja matkame esiteks nädalajagu ning seejärel lõõgastume kohalikku randa jms nautides, võtame kokku elamused, et kodus oleks rääkida meil oma lugu.

 

Kondikava:

1. Päev. Saabumine Reunioni saarele. Täiendame matkavarustust. (gaas jms) ning seejärel haarame kohe härjal savist ja sukeldume rajale.

2-8 Päev matk saarel, mille käigus teeme ära saare kõrgeima punkti Piton des Neiges 3069m. Avastame võimast piirkonda Mafatet - mis on tsivilisatsioonist eemalolev piirkond, kuhu pääseb vaid helikopteriga või jalgsi. Seal asub väikestest küladest koosnev kommuun, milles elab umbes 900 inimest. Piirkonda külastab jalgsi ka korra nädalas preester ja samuti tuuakse siia kaupa -kas kondiauruga või kopteriga. Piirkonna teeb eriliseks see, et see on kokku kukkunud vulkaani kese, mis on ümbritsetud järskude kõrgete kaljudega. Selles eradatud kohas sularahaautomaate ei leidu, kuid pagaritöökojast saab osta saia selle eest:)

8. päeval lõpetame matka ja ja uudistame linnaelu/külaelu. Öö majutusasutuses

9. ja 10 päev. Puhkus ja vaba aeg avastame koos või eraldi, suveniiride soetamise aeg.

11. päev asume koduteele.

Raskusaste on matkal keskmine, tuleb kanda kaasas oma matkavarustust ja söögikraami. Varustus on iseenesest kergem, sest asume soojas kliimas.

Sõnum edastatud

1490€
maapakett

11
päeva
7.03-17.03.2024

Seikluskliinik kannab hoolt:

Kõik kohapealne Transport (sihtkohtade vahel, välja arvatud taksod jne, kui me jääme kuskile pikemaks ning uudistame eraldi);

Laagrisöögid ja suupisteid matka ajal;

Võimalikud Rahvusparkide tasud;

Kõik ööbimised (ööbime võõrastemajades ja bangalodes,telkimisalad);

Esmaabi ja üldised ravimid;

Üldkasutatav varustus (potid, primus jne);

Reisijuht

Hind ei sisalda:

Transport Reunioni  ja tagasi;

Toitlustamine linnades/asulates ja sõidupäevadel

Isiklikud kulud nagu alkohoolsed joogid, külmad joogid, pesupesemine jms;

Teised ettenägematud kulud;

Isiklik matkavarustus;

Kindlustus - tervis (trekking) ja reisikatkemine;

Muud kulud sukeldumine, snorgeldamine ja muu meelelahutus varustus ning teenuseid;

Viisa ja lennujaama tasud, vastavalt seadustele.

 

Küsi lisa, aitame ja anname nõu!

Reisitingimused

  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black