top of page

Matk Põhja-Eesti rannikul

Kondikava

Võtame ette müstilise lõigu Põhja Eesti rannikul, Toilast Valasteni! Kulgeme ainulaadsel Balti klindi maastikul, kus silmailu pakub, meri, pangamets ja pankrannik.

Rada on väga muinasjutuline. Pankrannikualune mets on kaetud rohelise samblakihiga ja tunne on, et rändad imedemaal. Kui hüplemine rahnudel muutub vaevaliseks saab keerulisema raja vahetada siledama rannariba vastu. Kitsas rannariba on kaetud kiviklibuga kuid ka seal kõndides on ees mõned takistused rannale langenud puude näol.

Matkal oleme asusutsest ühel ajal väga kaugel kuid samas lähedal. Seda seetõttu, et muust maailmast eraldab meid kõrge pankrannik, millest ülesronimine ilma spetsiaalse varustuseta pole mõeldavgi. Teatud kohtades lähevad üles ainult mõned salajased kohalike rajatud ronimisteed.

Ilmateade lubab plusskraade :), kuid sellegipoolest valmistume soojalt riietuma, sest mere lähedus võib olla tuuline ja seega külmem. Kaasa võtta termos sooja joogiga, snäkk, taimede välimääraja, binokkel jne.

Oselmistasu: 25€ ,  Hinnas ei sisaldu transport matka alguspunkti ja tagasi, muid sööke ja kulusid. Kui kohale saamisega on probleeme, siis anna teada, saame kopereeruda autode peale. Peale matka teeme logistika jälle nii et kõik jõuaksid kenasti õhtul koju!

Matk algab hommikul kell 10.00 Toilast

Lisainfo:

Allan: 5050225

Raki: 5254265

25€

1
päev
16.05.2021

Seikluskliinik kannab hoolt:

Ühisvarustus (apteek, navi jms)

Matkajuhid

Hind ei sisalda:

Transporti Sinna ja tagasi

Sööke ja matkavarustust.

Reisitingimused

bottom of page