top of page

Sinu seiklused maal...seniks 

Oleme pühendunud akuutse seiklushaiguse aktiivsele ravile. Teeme seda pikamaamatkade, tipuekspeditsioonide, süsta- ja suusamatkade ning ringreiside näol ning mõõdame Sinu paranemist kohapeal.

 

Seikluskliiniku raviplaanid ei ole detailideni paikapandud paketireisid. Meil on olemas verstapostid ja plaan, kuidas nendeni jõuda. Ja kui küsid, kumb on tähtsam, kas teekond või sihtpunkt, vastame üksmeelselt: olulisim on seltskond!

 

 

Seikluskliinik on Eesti üks vanimaid seiklusreiside korraldajaid. Oleme tegutsenud aastast 2006 ning selle jooksul viinud tundmatusse üle 100 grupi rändajaid.

 

Meie eesmärgiks on pakkuda igale rändajale autentset seiklust. Kuigi meie päevad pole minutilise täpsusega paigas, on paigas teised numbrid: reisihinnad. Reisile registreerides saad kohe alguses teada, mis reis maksma läheb, mida hind sisaldab ning kõik täiendavad väljaminekud on selge nimekirjana näha.

 

Mitu paari sokke kaasa võtta? Mis kõrgusel hõre õhk tunda annab? Kas süst läheb kergelt ümber?

 

Me usume, et pikad vestlused on reisi-eelse elu osa. Saame iga grupiga enne reisi korra kokku, et rääkida läbi plaanid ja ootused. Me ei saada sulle anonüümset pdf-i, vaid

vastame isiklikult igale kirjale ja telefonikõnele. Nii saame olla kindlad, et iga rändaja saab reisil keskenduda kõige olulisemale - seiklusele endale!

 

Olulisim on seltskond

 

Kuna paljud Seikluskliiniku reisid hõlmavad seikleja jaoks teatud tasemel eneseületust, on meie jaoks oluline üksteise innustamine ja toetamine. Me leiame alati võimaluse jätkata ning ei jäta kedagi maha. 

 

Turvaliselt ja jätkusuutlikult tundmatusse

 

Seikluskliiniku 15 aastat kogemust tähendab seda, et teeme sihtkohtades koostööd oma ala parimate loodusgiidide ja mäejuhtidega. Teiste hulgas oleme lepinguliseks partneriks ettevõtetele nagu Peace Nepal Treks (Nepaalis), Vision of Kamchatka (Kamtšatkal), Kaukasuse kogenud mäejuhile Sirxan Mamedov ja Metsähallitusele Soomes (nagu RMK Eestis). Meiega matkad rõõmsa südamega, teades, et viibid rahvusparkides seaduslikult ja panustad looduskaunite kohtade arengusse ning korrashoidu!

bottom of page