Islandi matk ja loodusimed

1/5

Island on kaardilt vaadates lihtsalt üks saar, väike riik keset karget Põhja Atlandit. Lähemalt uurides aga avastame, et siin on kokku pandud suur näitus loodusimedest: sädelevatest fjordidest, langevatest koskedest, võimsatest vulkaanidest ja vulkaanilistest kõrbetest, mulisevatest kuumaveeallikatest, erkrohelistest orgudest ning jäistest liustikest.

Meie seikluse esimene pool möödub Islandi lõunapoolses osas, kus teeme ka pikema matka. Seejärel sõidame bussiga keskmaa suunal, kus jätkub loodusimede avastamine. külastame kohalikku kuulsat Sinist Laguuni. Matkame, külastame vaatamisväärsusi ja muuseume, maitseme kohalikku sööki-jooki jpm. Soovijatel võimalik ratsutada või osaleda vaalavaatlusretkel.  Seiklusel ööbime telkides ja valmistame ise priimusel toitu.

1.päev. Jõuame Reykjaviki. Sõltuvalt saabumisajast võimalik tutvuda Euroopa kõige põhjapoolsema pealinnaga. Ööbimine kämpsis telkides.

2.päev. Sõidame bussiga matka alguspunkti Skogarisse. Teel külastame Seljalandsfossi koske ja kohale jõudes saame pilgu peale visata Skogafossi kosele. Algab 6-päevane matk läbi imelise metsiku looduse.

2.-7.päev. Matk Skogarist Landmannalaugarisse. Seda teekonda peetakse üheks kaunimate loodusvaadetega matkaks Islandil. Enamasti läbitakse seda rada teistpidi ja ca 2 päevateekonna võrra lühemalt. Landmannalaugarisse jõudes saame end premeerida kuumaveeallikas mõnulemisega.

8.päev. Sõidame Reikjaviki. Vaatame oma silmaga üle Hveravelliri geotermaalala, Gulfossi kose ja kuulsa Geisrite oru.  Õhtul saab teha tutvust Reykjaviki linna ja ka ööeluga.

9.päev. Kojusõit. Kui lennuk väljub õhtupoole, on huvilistel võimalus käia muuseumites või lunnivaatlusretkel. Samuti on võimalik enne kojulendu mõnuleda "Blue Lagoonis", mis on kohe lennujaama lähedal.

720€

maapakett

9
päeva
05.07-13.07.2019

Seikluskliinik kannab hoolt:

Kohapealne transport

Telkimisalade tasud

Toidukorrad matka vältel

Matkaapteek

Matkajuht

Ühisvarustus (söögitegemiseks jms)

Hind ei sisalda:

Lennukipiletid Islandile ja tagasi

Võimalikud viisad/lennujaama maksud

Söögikorrad linnas

Isiklik matkavarustus (telk jms)

Muud ekskursioonid ja transport

Muuseumide sissepääse

Osadel telkimisaladel pesemine zhetoonide e lisatasu eest

Reisikindlustust (kohustuslik)

Lennukipileti ligikaudne maksumus sinna ja tagasi varakult ostes ca 300 eur.

Reisitingimused

  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black

Loojangu tee 21 Harku vald 76908

info@seikluskliinik.ee

+372 505 0225

Seikluskliinik OÜ
Äriregistri kood 11935426
Turismiettevõtja Reg. Nr. TRE000608

A/A EE481010220114215014

Seikluskliiniku reisitingimused 2018

Seikluskliiniku privaatsustingumused

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon

© 2018 Seikluskliink